Dom

Zadaszenia tarasów – przyjemny recepta na Nasz czas w domowym ogrodzie

Poprzez wiele minionych lat mogliśmy wypatrzeć głównie konkretną zmienność pogodową, jaka komplikowała przyjemne posiedzenie w zieleńcu. Powszechne burze odciągały do większych posiadówek na ożywczym powietrzu. Po zakończonej pompie, podmokła kostka brukowa a także trawa nie skłaniały do powrotu na dziedziniec. Podczas dusznego nasłonecznienia parasole nie zapewniały odprężenia. Nie byliśmy w stanie napawać się własnym ogrodem bowiem na przemian lało oraz grzało.

Szybki w montażu, przestronny taras – wyjście na lata

Żeby zacząć cieszyć się niezwykłymi krajobrazami w naszym ogrodzie należy przemyśleć postawienie tarasu z gotowych do zamontowania lekkich konstrukcji. Wystarczy przygotować podłoże oraz dodatkowe drzwi (skoro nie przewidzieliście ich podczas budowy budynku ) – reszta tarasu przyjedzie do was gotowa do montażu. Taras posiada wzmocniony, aluminiowy stelaż, który w łatwy sposób przymocujemy do podłoża. Takie zadaszenie nadzwyczajnie sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych a ponadto nie zasłania nam widoków. Przy przelotnych deszczach nie będziecie musieli natychmiast pędzić do domu – zadaszony taras z regulowanym dachem okaże się zadowalającą ochroną dla gospodarzy oraz gości.

Taras z ruchomych płyt – wielka funkcjonalność

Dla wszystkich tych, którzy lubią spoglądać na deszcz jednakże nie moknąć przy tym niesamowitym rozwiązaniem będą przezroczyste zadaszenia tarasów. Odprężając się w rozkładanym leżaku możemy patrzyć na chmury albo gałęzie drzew – dach tarasu składa się z ruchomych płyt, które w parę sekund mogą się otworzyć bądź zamknąć. By uniknąć problemu z grzejącym słońcem warto wzbogacić konstrukcję o kurtynę ogrodową.

Wiosna na tarasie

Lato w domu bez obaw, że będziemy się przypiekać lub przemakać, z widokiem na zadbaną zieleń naszego ogrodu – zadaszony oraz zabezpieczony taras zmieni nasz codzienny czas w przyjemny wypoczynek na łonie natury. Wystarczy wybrać rozmiar właściwy do własnych potrzeb oraz miejsca przed budynkiem, wykonać podłoże oraz zdecydować się na szybki montaż z gotowych modułów.

Skończone!

Jeśli taras jest już postawiony wystarczy spokojnie czekać na pierwsze wiosenne blaski słońca.